niedziela, 20 lipca 2014

Schody, schody, schody.


Kto by się spodziewał że czas wolny tak szybko upływa? Przed chwilą był początek sesji a tu już po i połowa wakacji :) Nic tylko kożystać z czasu wolnego którego jest chwilowo dużo i pisać dla Was! :)

Schody, schody, schody... w mieszkaniach dwupoziomowych i domach często są niedoceniane, wręcz są nielubianą częścią wnętrza, która służy tylko do przemieszczania się a przecież jak widać na zdjęciach schody mogą być niezwykłą dekoracją...Nadanie schodom koloru jak na poniższym zdjęciu jest ciekawym, chociaż nie zawsze praktycznym rozwiązaniem ale jak najbardziej akceptowanym jeśli prowadzą do pokoju dziecka


'Less is more', ale nie zawsze, w przypadku zdjęcia schodów przyciągają uwagę i zastanawiają jak to zostało zrobione i się trzyma :)


Schody nie zawsze muszą być szare wręcz przeciwnie! Nadanie koloru schodom w domu czy w miejscu publicznym jest naprawdę ciekawym i modnym rozwiązaniem.


Nie możemy zapominać o najmłodszych domownikach i ich oczekiwaniach co do schodów. W końcu muszą się dzieciaki wyszaleć a gdzie najlepiej jak nie na zjeżdżalniach domowych :)


Schody nowoczesne nie zawsze muszą wyglądać na nowoczesne mogą zachowywać stary dobry klimat, jak widać na zdjęciu niżej:


Od kilku lat w Polsce stały się modne szklane schody... Dlaczego? Odpowiedź jest prosta chodzi o estetykę i minimalizm! Sami zobaczcie jak wspaniale wpisują się w klimat tego wnętrza :)


Zastosowanie mozaiki na schodach jest naprawdę ciekawym rozwiązaniem, oraz urozmaiceniem i nadaniem im nowego egzotycznego charakteru :) Aż czuję się jakbym była w Grecji.


W nowoczesności chodzi niekiedy o to aby coś nie przypominało czegoś do czego jest to stworzone :)
Zdjęcia poniżej przedstawiają nowoczesne schody które przede wszystkim pełnią funkcję dekoracyjnaJeżeli macie jakieś ciekawe zdjecia architektoniczne przesyłajcie je na moja pocztę z każdym się zapoznam, a jeśli mi się spodoba to napisze o tym :)

Martianna8 komentarzy:

 1. Witaj, ja ostatnio zachwycałam się schodami kręconymi (spiralnymi)...zapraszam: http://conchitahome.blogspot.com/2014/07/zakrec-mna-czyli-spiralne-schody-w.html

  OdpowiedzUsuń
 2. oryginalny post! :))
  niektóre schody wyglądają naprawdę ciekawie ;))
  a ja sama mam schody w pokoju ^^
  zapraszam
  justsayhei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. w życiu bym nie pomyślała, że schody mogą być takie... fajne! dzięki za ten post ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Do wygrania 20$!
  Zapraszam: http://paris2607.blogspot.com/2014/07/giveaway.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Te schody są... woooow! Oryginalne i ciekawe - znaczy nie nudne :)

  Pozdrawiam serdecznie! ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Niesamowite schody! Gratulacje dla projektanta (-ów), który wpadł na taki pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 7. Super dobór projektów :) widać, że ktoś się musiał naszukać :)

  OdpowiedzUsuń